10W-30 sintētiskā metriskā motociklu eļļa

Ja jūsu motociklam ir vajadzīga 10W-30 motociklu motoreļļa, AMSOIL piedāvā virkni iespēju, kuras visas plūst kā 10 svara motociklu eļļa aukstā stāvoklī un 30 svara motociklu eļļa pie pilnas motora darba temperatūras.

AMSOIL piedāvā plašu 10W-30 motociklu motoreļļu klāstu, ieskaitot augstākās kvalitātes sintētisko, lielu nobraukumu un parasto, kas atbilst gan autovadītāju, gan motociklu ražotāju vajadzībām.

AMSOIL, progresīvs 10W-30 sintētiskā metriskā motociklu eļļa, ir AMSOIL spēcīgākā motociklu eļļa un lieliska iespēja tiem, kuri vēlas savam motociklam vislabāko. AMSOIL ir augstākās kvalitātes sintētiskais 10W-30, kas piedāvā izcilu aizsardzību pret nodilumu. Ja jūsu motociklam odometrā ir vairāk nekā 5000 jūdzes, AMSOIL 10W-30 sintētiskā metriskā motociklu eļļa var palīdzēt aizsargāt jūsu emisijas sistēmu, vienlaikus palīdzot pagarināt motocikla motora kalpošanas laiku. AMSOIL 10W-30 sintētiskā metriskā motociklu eļļa formula ir izstrādāta, lai notīrītu vecās dūņas, vienlaikus novēršot jaunu dūņu veidošanos.

Sekojiet Oilproject sociālajos medijos, lai būtu aktuāli ar jaunākajiem uzņēmuma jaunumiem, svarīgākajiem pētījumiem un gūtu labumu no virknes noderīgu resursu.
© Autortiesības 2021 - Oilproject.lv - Visas tiesības aizsargātas
lvLatvian
linkedin facebook pinterest youtube rss čivināt instagram facebook-blank rss-blank linkedin-tukša pinterest youtube čivināt instagram