10W-40 sintētiskā metriskā motociklu eļļa

Ja jūsu motociklam nepieciešama a 10W-40 motociklu motoreļļa AMS OIL piedāvā virkni iespēju, kas plūst kā 10 svara motociklu eļļa, kad motors ir auksts, un 40 svara motociklu eļļa, kad tā sasniedz normālu darba temperatūru.
AMS OIL piedāvā plašu 10W-40 motociklu motoreļļu klāstu, ieskaitot augstākās kvalitātes sintētisko, lielu nobraukumu un parasto, kas atbilst gan autovadītāju, gan motociklu ražotāju vajadzībām.

AMS EĻĻAS, an uzlabota pilnvērtīga sintētiska 10W-40 motociklu motoreļļa, ir AMS OIL spēcīgākā motociklu eļļa un lieliska iespēja tiem, kuri vēlas savam motociklam vislabāko. AMS 10W-40 sintētiskā metriskā motociklu eļļa ir augstākās kvalitātes sintētiskais 10W-40, kas piedāvā izcilu aizsardzību pret nodilumu. Ja jūsu motociklam odometrā ir vairāk nekā 5000 jūdzes, AMS 10W-40 sintētiskā metriskā motociklu eļļa var palīdzēt aizsargāt jūsu emisijas sistēmu, vienlaikus palīdzot pagarināt motocikla motora kalpošanas laiku. AMS 10W-40 sintētiskā metriskā motociklu eļļa formula ir izstrādāta, lai notīrītu vecās dūņas, vienlaikus novēršot jaunu dūņu veidošanos.

Sekojiet Oilproject sociālajos medijos, lai būtu aktuāli ar jaunākajiem uzņēmuma jaunumiem, svarīgākajiem pētījumiem un gūtu labumu no virknes noderīgu resursu.
© Copyright 2018-2024 oilproject.lv - All Rights Reserved
lvLatvian
0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram