AMSOIL 20W-50 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa

A 20W-50 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa parasti lieto vecākiem motocikliem vai īpaši siltā klimatā. 20W-50 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu pagarināt motocikla kalpošanas laiku, saglabājot to bez dūņām pat tad, ja tas darbojas ļoti augstā temperatūrā.

Kad izvēlaties a 20W-50 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa, aukstā laikā tā plūst kā 20 svara motociklu eļļa, pēc tam ar 50 svara eļļas viskozitāti, kad motocikla motors ir sasniedzis pilnu temperatūru. Izvēlieties AMSOIL ® 20W-50 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa lai pasargātu no dūņām un vecākiem motocikliem, kuru odometra rādiuss pārsniedz 75 000 jūdzes.

AMSOIL ® 20W-50 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa ir īpaši izstrādāts motocikliem ar vairāk nekā 75 000 jūdzēm. Tas satur fosfora aizvietošanas tehnoloģiju, kas samazina fosfora līmeni un aizstāj to ar patentētu piedevu, kas saglabā jūsu emisijas sistēmu, vienlaikus saglabājot stingru aizsardzību pret nodilumu. AMSOIL ® 20W-50 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa ir izstrādāts, lai attīrītu esošās dūņas, vienlaikus novēršot jaunu dūņu veidošanos, lai palīdzētu pagarināt motociklu motora kalpošanas laiku. Tas ir arī šķidrums, kas izturīgs pret viskozitāti un termisko sadalīšanos.

Sekojiet Oilproject sociālajos medijos, lai būtu aktuāli ar jaunākajiem uzņēmuma jaunumiem, svarīgākajiem pētījumiem un gūtu labumu no virknes noderīgu resursu.
© Autortiesības 2018-2023 oilproject.lv - Visas tiesības aizsargātas
lvLatvian
0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram