AMSOIL krosa motociklu eļļa

Ko meklēt krosa motociklu eļļā

Krosa motociklu eļļas iegāde bezcezeļiem ir tas pats, kas pirkt automašīnām. Jums vajadzētu meklēt ne tikai zīmolu un izmaksas, bet arī dažas citas funkcijas. Vienmēr izlasiet rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kāda eļļa ir piemērota jūsu motociklam.

 • Motociklam raksturīgā eļļa

Jums jāpērk krosa motociklu eļļa, kas ir piemērota jūsu netīrumiem, un tās nav tās pašas eļļas, kuras tiek izmantotas automašīnās. Krosa motociklu eļļām vajadzētu būt piedevām, kas palīdzēs eļļai izturēt milzīgās prasības, ko tām radīs mitrs sajūgs, transmisija un vārstu vilciens. Turklāt motociklam ir plakana cilindra konstrukcija, kas izraisa eļļas viskozitātes sadalīšanos daudz ātrāk nekā automašīnā.

 • Nevis auto eļļa!

Krosa motociklu eļļu piedevām jābūt ļoti specifiskām. Automašīnu eļļas piedevas ir ļoti dažādas. Automašīnu eļļās ir piedevas, kas palīdz palielināt gāzes nobraukumu. Tas ir lieliski piemērots automašīnai, taču motociklā tas saslīdēs slapjā sajūgā. Motociklu piedevu iepakojumi ļaus eļļai izturēt motocikla motora papildu slodzes.

 • Pretputu un virsmu aktīvās piedevas

Motociklā eļļa tiek pastāvīgi nomocīta, jo tā noliecās stūros un atlec, kas notiek, braucot. Tāpēc motocikliem raksturīgās eļļas satur ķīmiskas vielas, kas palīdz uzturēt eļļošanu šajos ļoti īpašajos apstākļos.

 • Siltuma izkliedētājs

Veiktspējas motocikliem, piemēram, netīrumiem, nepieciešama eļļa, kas satur esteri. Šī ir sintētiska piedeva, kas palīdz siltuma izkliedēšanai augstas veiktspējas motorā. Esteri ir visefektīvākā sacīkšu eļļas piedeva. Eļļai pārvietojoties pa motoru, tā pārnes siltumu uz motora ārējām daļām, kur to atdzesē gaiss vai dzesēšanas sistēma.

 • Tīrīšanas līdzekļi

Dažas eļļas spēs turēt oglekļa daļiņas suspensijā, un tas aptur oglekļa dūņu veidošanos uz motora iekšējām daļām.

 • Citas piedevas

Lai notīrītu motoru, krosa motociklu eļļai var pievienot šķīdinātājus. Viņi sadala noguldījumus. Var būt arī viskozitātes indeksa uzlabotāji, korozijas inhibitori un buferi, kas neitralizēs skābi.

 • Sintētisks vai minerāls?

Pārsvarā sintētiskā eļļa ir labākā izvēle, bet ne vienmēr! Tagad ražotāji var salikt piedevu iepakojumus, kas ļauj minerāleļļām darboties tikpat labi kā zemākas kvalitātes sintētiskajām eļļām.

Sekojiet Oilproject sociālajos medijos, lai būtu aktuāli ar jaunākajiem uzņēmuma jaunumiem, svarīgākajiem pētījumiem un gūtu labumu no virknes noderīgu resursu.
© Copyright 2018-2024 oilproject.lv - All Rights Reserved
lvLatvian
0
  0
  Jūsu grozs
  Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram