AMSOIL Latvija motociklu eļļa

AMSOIL ir līderis sintētiskās eļļošanas jomā - uzņēmums 1972. gadā ražoja pasaulē pirmo ar API kvalificēto sintētisko motoreļļu. AMSOIL piedāvā izcilu aizsardzību un nodrošina labāku motocikla darbību. SIA OIL PROJECT ir oficiāls AMSOIL dīleris Latvijā. Tagad jums ir lieliska iespēja nopirkt labāko motociklu motoreļļu savam Harley-Davidson! AMSOIL dalās aizraušanās ar braukšanu un piedāvā produktus visu veidu velosipēdiem, ieskaitot, protams, slaveno Harley Davidson.

AMSOIL Harley-Davidson motociklu ieteikumi

Izmantojiet AMSOIL Harley-Davidson ieteikumus, lai uzzinātu, kuri Amsoil produkti vislabāk darbojas jūsu motociklā. 

AMSOIL savstarpējā atsauce

Harley-Davidson 1. daļaTP3TAMSOIL produkts
99816-60 HD motoreļļaMCS SAE 60 motoreļļa MCV 20W-50 motoreļļa
99851-05 Formula +MCV 20W-50 motoreļļa
99824-03 Screamin Eagle Syn 3MCV 20W-50 motoreļļa
99887-84 Primārā smērvielaMCV 20W-50 motoreļļa
99892-84 Pārnesumkārbas eļļošanaMVT sintētiskais V-Twin transmisijas šķidrums
99896-88 Sport-Trans šķidrumsMCS SAE 60 motoreļļa MCV 20W-50 sintētiskā motociklu eļļa
99880-73 B tipa dakšu eļļaSTM #10 suspensijas šķidrums
99884-80 E tipa dakšu eļļaSTM #10 suspensijas šķidrums

AMSOIL produkti Harley-Davidson motocikliem

Jūs varat izvēlēties no plaša sortimenta augstas kvalitātes AMSOIL produktiem - kas jums ir labākais? AMSOIL motociklu eļļa ir augstākās klases produkts, kas īpaši izstrādāts tiem, kas pieprasa pēc iespējas labāku motociklu eļļošanu.

·         AMSOIL SAE 20W-50 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa

AMSOIL 20W-50 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa ir ļoti populārs produkts. Tas tika izstrādāts pēc rūpīgiem un plašiem pētījumiem, un tas ir īpaši izstrādāts, lai izceltos visās motocikliem raksturīgajās jomās, ieskaitot gaisa dzesēšanas dzinēju, piemēram, Harley-Davidson * V-dvīņu augsto temperatūru, slapjo sajūgu eļļošanu, galējā spiediena reģionus. pārnesumi, ķēdes un rūsas, kas raksturīgas īsiem braucieniem un uzglabāšanai. AMSOIL sintētiskā V-Twin motociklu eļļa ir daudzfunkcionāls produkts, kas pilnībā atbilst Harley-Davidson motociklu prasībām. AMSOIL sintētiskā V-Twin motociklu eļļa jāizmanto motocikliem, kuriem nepieciešama 15W-50 vai 20W-50 motociklu eļļa.

·         AMSOIL V-Twin sintētiskais transmisijas šķidrums

AMSOIL V-Twin sintētiskais transmisijas šķidrums ir vēl viens unikāls produkts, kas ir īpaši izstrādāts velosipēdistiem, kuri dod priekšroku īpašam transmisijas šķidrumam, nevis daudzkārtējai smērvielai. Tā berzes īpašības nodrošina vienmērīgas maiņas, un tas palīdz klusam pārraides troksnim, kas savukārt ļauj braucējiem koncentrēties uz brauciena baudīšanu. V-Twin sintētiskais transmisijas šķidrums ir rentabla, augstas veiktspējas alternatīva oriģinālo iekārtu ražotāja (OEM) šķidrumiem.

·         AMSOIL SAE 60 sintētiskā V-Twin motociklu eļļa

AMSOIL SAE 60 sintētiskā motociklu eļļa ir augstākās kvalitātes eļļa, kas paredzēta tiem, kuri pieprasa motocikliem absolūti labāko eļļošanu. AMSOIL vienmēr atbalsta jauninājumus - produkts ir īpaši izstrādāts, lai izceltos visās jomās, kas raksturīgas tikai motocikliem, tostarp ar lielu motora apgriezienu skaitu, mitrā sajūga eļļošanu, pārnesumu galējā spiediena apgabaliem un rūsu, kas raksturīga īsiem diskiem un uzglabāšanai. Turklāt AMSOIL SAE 60 sintētiskajai motociklu eļļai piemīt izcila karstumizturība un aizsardzība pret nodilumu. AMSOIL SAE 60 sintētisko motociklu eļļu var izmantot liela urbuma motocikliem, kuriem nepieciešama SAE 60 motociklu eļļa un jebkura no tālāk uzskaitītajām specifikācijām, ieskaitot agrīnos modeļus Harley-Davidsons *, kas aprīkoti ar Knucklehead, Panhead * vai Shovelhead motoriem: JASO MA / MA- 2 • API SL, SG / CF / CG-4 • ISO-L-EMA2.

·         AMSOIL V-Twin sintētiskais primārais šķidrums

AMSOIL V-Twin Synthetic Primary Fluid is a fantastic purpose-built product for bikers who prefer a dedicated primary chaincase lubricant. Its balanced formulation will help your engine to last and perform longer – the product delivers consistent clutch feel for confident takeoffs, helping riders avoid killing the engine. Additionally, it protects components against wear. V-Twin Synthetic Primary Fluid is Warranty Secure™ and will not void your motorcycle’s warranty. You can be sure – it is a cost-effective, high-performance alternative to original equipment manufacturer (OEM) fluids.

·         AMSOIL V-Twin eļļas maiņas komplekts

AMSOIL V-Twin eļļas maiņas komplekts (HDCK) vienā ērtā iepakojumā apvieno visu nepieciešamo, lai veiktu AMSOIL eļļas maiņu lielākajai daļai 1999.-2016. Gada Harley-Davidson motociklu. Eļļas maiņas komplektā ietilpst četri kvarts AMSOIL 20W-50 sintētiskās V-Twin motociklu eļļas, viens hromēts AMSOIL motociklu eļļas filtrs un viens izplūdes kontaktdakšas O-gredzens.

·         AMSOIL trieciena terapijas sintētiskās suspensijas šķidrums #10 Medium

AMSOIL trieciena terapijas sintētiskais suspensijas šķidrums ir izveidots, lai nodrošinātu maksimālu stabilitāti un augstu motocikla veiktspēju. AMSOIL trieciena terapijas sintētiskās suspensijas šķidrumi tiek veidoti ar bīdes noturīgiem sintētiskiem bāzes krājumiem ar augstiem viskozitātes indeksiem. Pilns piedevu iepakojums samazina putošanu, aerāciju un nodilumu, tajā pašā laikā pievienotie blīvēšanas kondicionieri uztur blīvējumus mīkstu un elastīgu. AMSOIL trieciena terapijas sintētisko suspensijas šķidrumu bāzes krājumiem ir raksturīgi augsti viskozitātes indeksi, kas efektīvi uztur to viskozitāti, savukārt to pretputu līdzekļi samazina aerāciju un putas; kas savukārt padara piekares sistēmas paredzamākas. AMSOIL trieciena terapijas sintētiskais suspensijas šķidrums satur berzes modifikatorus, lai samazinātu berzes radītos enerģijas zudumus, savukārt anti-apģērba līdzekļi tiek pievienoti, lai pasargātu triecienus un dakšiņas no priekšlaicīgas nodiluma.

AMSOIL sintētiskā motociklu eļļa

Mūsdienās daudzi braucēji velosipēdos izmanto sintētiskās eļļas. Viens no lielākajiem sintētiskās motociklu eļļas izmantošanas ieguvumiem ir tā izturība pret oksidāciju un termisko noārdīšanos, kas kavē dūņu un nogulšņu veidošanos, kas veicina palielinātu nodilumu.

AMSOIL motociklu eļļa var lepoties ar izcilām tehniskajām īpašībām un rentabilitāti. AMSOIL sintētisko motociklu eļļu izcilā aizsardzība un veiktspēja var būt uzticama Harley Davidson motociklu apdrošināšana. Harley-Davidson motociklu motoreļļa ir pakļauta ļoti augstai temperatūrai. Ar gaisa dzesēšanu Harley-Davidson dzinēji kļūst īpaši karsti, iestrēgstot satiksmē. Palielinoties siltumam un oksidācijai, palielinās arī viskozitāte, kas ietekmē eļļas eļļošanas īpašības un palielina nodilumu.

The uniqueness of AMSOIL synthetic lubricants is that they are performance-formulated, not cost-formulated. Comparing to other similar products, AMSOIL synthetic lubricants often contain materials that other oil makers don’t include in their formulations simply because that is too expensive. But the AMSOIL emphasis on product quality pays off for the customer with longer-lasting, better-performing cars, equipment, and lubricants. Four-Ball Wear Tests show Harley- Davidson 20W-50 Motorcycle Oil leaves a wear scar nearly 80 percent larger than that left by AMSOIL Synthetic 20W-50 Motorcycle Oil. AMSOIL users who extend their lubricant drain intervals save money over what they’d spend on conventional lubricants changed at conventional drain intervals.

Pērciet AMSOIL produktus savam Harley Davidson! Jūsu motocikls būs jums pateicīgs!

Uzzināt vairāk.

Sekojiet Oilproject sociālajos medijos, lai būtu aktuāli ar jaunākajiem uzņēmuma jaunumiem, svarīgākajiem pētījumiem un gūtu labumu no virknes noderīgu resursu.
© Autortiesības 2018-2023 oilproject.lv - Visas tiesības aizsargātas
lvLatvian
0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram