Kā izvēlēties pareizo AMSOIL motoreļļu savam motociklam

Motocikla motoram piemērotas eļļas savākšanai ir daudz izvēles iespēju. Mūsu ceļvedis izskaidro jūsu izvēli, lai palīdzētu jums nomainīt eļļu.  

Ņemot vērā visas AMSOIL motocikla motora motoreļļas iespējas, motociklam piemērotas eļļas izvēle var šķist neiespējami biedējošs uzdevums. Lai gan ir daudz informācijas, lai uzzinātu par dažādu motociklu eļļas izvēli, pirmais solis ir godīgi diezgan vienkāršs: skatiet rokasgrāmatā.  

Jūsu motocikla lietotāja rokasgrāmatā būs norādīts ieteicamais motocikla eļļas svars, neatkarīgi no tā, vai tas ir tāds standarts kā 10W-40, vai kas cits neparastāks. Vēlāk mēs paskaidrosim, ko šis svars nozīmē un kā jums tas jāpielāgo. Bet pagaidām izvēlieties AMSOIL motocikla eļļu ar ieteicamo svaru no AMSOIL, kurā redzams zvaigznītes simbols, kas norāda, ka AMSOIL motocikla eļļa ir pārbaudīta Amerikas Naftas institūtā (API). Turklāt konteinerā ir divzīmju pakalpojuma apzīmējums. API jaunākais pakalpojumu standarts ir "SL". SL attiecas uz laboratorijas un motora testu grupu, ieskaitot jaunākās sērijas augstas temperatūras nogulumu kontrolei.  

Pievērsīsimies API licencēšanai padziļināti, kā arī jautājumam par garantijām. Dažām AMSOIL premium klases eļļām ir API licence, dažām nav. Ja jūtat nepieciešamību izmantot API licencētu eļļu, tad XL 5W-20 (XLM), 5W-30 (XLF), 10W-30 (XLT) un 10W-40 (XLO) vai AMSOIL Synthetic Blend 15W-40 ( Jūsu izvēlei vajadzētu būt API licencētām augstākās kvalitātes eļļām. Ja meklējat alternatīvu biežai eļļas maiņai vai vienkārši vēlaties, lai motociklam vai automašīnai būtu vislabākā veiktspēja, tad jūsu izvēlei vajadzētu būt vienai no AMSOIL augstākā līmeņa bez API licencētām sintētiskajām eļļām.  

Pēc tam jums jāizvēlas viskozitāte (biezums), kas ir piemērota temperatūrai, kurā motocikls parasti darbojas (vēlreiz pārbaudiet īpašnieka rokasgrāmatu). 

Tie ir pamati. Bet stāstā ir daudz vairāk nekā tas.

Sekojiet Oilproject sociālajos medijos, lai būtu aktuāli ar jaunākajiem uzņēmuma jaunumiem, svarīgākajiem pētījumiem un gūtu labumu no virknes noderīgu resursu.
© Autortiesības 2022 - Oilproject.lv - Visas tiesības aizsargātas
lvLatvian
0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram