Augstākās klases motociklu eļļas testēšana

These are the labels you’ll find on every container of reputable motor oil. The API donut on the right tells you if the oil meets the current SL service rating (C for diesel engines). It also provides the SAE (Society of Automotive Engineers) viscosity number and tells you if the oil has passed the Energy Conserving test. The starburst symbol on the left indicates that the oil has passed the tests listed for SL service.

Pilnīga API licencēšana vai sertifikācija uzliktu stingrus fosfora ierobežojumus AMSOIL motoreļļām. Šis ierobežojums ir galvenais iemesls, kāpēc lielākajai daļai AMSOIL motoreļļu nav API licences. AMSOIL INC. Pašlaik nepiekrīt šim ierobežojumam un stingri uzskata, ka samazināts nolietojums un ilgāks eļļas un piedevu kalpošanas laiks, kas panākts ar augstāku pareizi formulēta un līdzsvarota fosfora satura līmeni, ir svarīgāks par patvaļīgo API fosfora daudzumu, kas NOACK nepievērš nekādu uzmanību motoreļļas nepastāvības līmenis. Kad tiks izstrādāta ķīmija, kas nodrošinās izcilu dzinēja nodiluma aizsardzību ar samazinātu fosfora līmeni, vai tiks ieviesti NOACK svārstīguma apsvērumi, fosfora līmenis kļūs par problēmu.  

Paturiet prātā, ka katru reizi, kad cilvēks maina motoreļļu, viņš ievada svaigu fosfora daudzumu no jaunās motoreļļas uz motora katalizatoru. Pateicoties pagarināto motoreļļu noteku nodrošināšanai, tipiskā pielietojumā AMSOIL motoreļļas motora darbības laikā faktiski ievada mazāku fosfora daudzumu katalizatorā, kas nozīmē, ka tas ir draudzīgāks katalizatoram un faktiski ir videi draudzīgāks lietojams produkts. 

Sekojiet Oilproject sociālajos medijos, lai būtu aktuāli ar jaunākajiem uzņēmuma jaunumiem, svarīgākajiem pētījumiem un gūtu labumu no virknes noderīgu resursu.
© Copyright 2018-2024 oilproject.lv - All Rights Reserved
lvLatvian
0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram